Telefon : 0 533 364 90 55

Email : info@emaybanyo.com.tr

Firma Profili

EMAY BANYO; Konya'da Duşakabin sistemlerinin imalat, satış ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız 2011 yılında, Banyo ihtiyaçlarını karşılamak üzere Konya’da kurulmuştur. Uzun yıllardır sektörde elde ettiği tecrübeleri yeni teknolojilerle birleştiren Banyo, yenilikleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Amacımız ; Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Banyo en son teknolojik yatırımları gerçekleştirerek sektörde söz sahibi olmayı hedeflemiştir. Ürün kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden sürekli daha iyi kalite için çalışmak, tüketicinin en iyi hizmeti ve ürünü alabilmesi için var gücümüzü sarf etmekteyiz.

Müşterimizin şikayet ve beklentilerine en hızlı şekilde cevap veren Banyo da çözüm üretilmekte, memnuniyeti bir üst çıtaya yükseltmekte ve ihtiyaçları karşılayacak ürünler üretilmektedir.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Ürün Halkamızın İçinde;

Duşakabin çeşitleri, küvetler, jakuziler, duş tekneleri, duşakabin camları, compact duşakabin sistemleri ile diğer duşakabin elemanları yer almaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Misyon;

Duşakabin sistemleri alanında müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.ARA

WHATSAPP